Rekomendacje

To był strzał w dziesiątkę!!!! Emilia Chojnacka Fotografia jest cudowna osobą, ma genialne podejście do dzieci i cierpliwość, co było bardzo potrzebne w naszym przypadku:) Pomimo braku chęci współpracy Naszej Córci zdjęcia wyszły fantastyczne. Nie można oderwać od nich oczu. Oglądamy je po kilka razy dziennie. Dziękujemy Ci Emilio za prawdziwy profesjonalizm, zaangażowanie i cierpliwość:):) na pewno będziemy Cie polecać:)

Mama Kajki (Wioleta)


„Widać ze robienie zdjęć to Twoja pasja, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w to co robisz;) Polecam wszystkim którzy chcą mieć te najpiękniejsze chwile i momenty uwiecznione na kawałku papieru cuuudownie”

Mama Marysi (Agata)


„Gdyby ktoś się mnie spytał, czy znam dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedziałabym , że tak. Emillia to prawdziwa profesjonalistka na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajna kobitka. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy niej nie można czuć się skrępowanym. Współpraca z nią to czysta przyjemność!!! A efekt widać na załączonych zdjęciach. Super Emi!!! :*”

Angela


Mama Natalki i Majeczki (Agnieszka)

„Witam serdecznie!

Jestem mamą dwóch córeczek i bardzo chciałam zrobić sesję rodzinną żeby te piękne chwile zatrzymać. Po małym rozeznaniu trafilłam na Panią Emilkę. Na sesji panowala wręcz domowa atmosfera. Dzieciaczki czuly się bardzo swobodnie a to za sprawą Pani Emilki która jest bardzo sympatyczną i radosną osobą. Zdjęcia dostalam bardzo szybko i równie szybko się w nich zakochalam. Pani Emilka potrafi zatrzymać najpiękniejsze momenty i uwiecznić na fotografii. Takie zdjęcia to niesamowita i niepowtarzalna pamiątka. Teraz już wiem, że nie skończy się tylko na tej sesji, że będą następne. Szczerze polecam Panią Emilkę która wklada w tą pracę cale swoje serce.

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
Agnieszka z rodzinką:)”


„To był strzał w dziesiątkę!!!! Emilia Chojnacka Fotografia jest cudowna osobą, ma genialne podejście do dzieci i cierpliwość, co było bardzo potrzebne w naszym przypadku:) Pomimo braku chęci współpracy Naszej Córci zdjęcia wyszły fantastyczne. Nie można oderwać od nich oczu. Oglądamy je po kilka razy dziennie. Dziękujemy Ci Emilio za prawdziwy profesjonalizm, zaangażowanie i cierpliwość:):) na pewno będziemy Cie polecać:)”

Mama Kajeczki (Wioleta)„Witam!!!! „Emilko dziekujemy Ci z calego serduszka za uchwycenie tych wspanialych chwil w sesji ktora nam zrobilas!!!!! Masz super podejście do dzieci, sesja była czystą przyjemnością i zabawą. Wykonane zdjęcia są świetne, idealnie odzwierciedlające daną chwilę. Naprawdę polecamy wszystkim jestes świetna w swoim fachu. Dzieci rosną tak szybko, ty potrafilas zatrzymać nam na pamiątkę te ulotne chwile, które mijaja bezpowrotnie!!!!! Zatrzymalas ich czar a nie kazdy to potrafi. Nie jestes zwykłym fotografem, raczej Czarodziejką, z którą miło spędzilismy czas, z Nina nawiązalas świetny kontakt, nic nie bylo na sile, to byl wielki spontan a oto nam chodzilo. Ta sesja byla, jest i bedzie najpiekniejszą pamiątką z dzieciństwa naszej corki i rodzinki. Ten dzień był dla Nas wyjątkowy, magiczny a zdjęcia dzięki Tobie doskonale oddają chwile, które przeżyliśmy bylo cudowne, jesteśmy zachwyceni. Z głębi serca dziękujemy za niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalizm będziemy mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie. Emilko jestes bardzo ciepła osoba, przy której kazdy od razu poczuje się swobodnie.Spelniaj sie nieustannie i zyczymy ci samych sukcesow!!!!! POLECAMY W 100%%%%%%%%% Marzena Ropelewska – Sobczyk z rodzina”

Mama Ninki (Marzena)